Strategie výdělku

 
Tato strana je pokračováním strany jak postupovat k prvním výdělkům. Každý, kdo s trafficem začíná, určitě uvítá osobní zkušenost, že Trafficmonsoon vydělané peníze na Váš PayPal účet opravdu pošle. Jakmile tuto zkušenost zažijete, určitě Vás bude zajímat, jak své peníze znásobit, zrychlit výdělek. Osobně, po zkušenostech, které jsem v Tarfficmonsoonu získal doporučuji, nezdržovat se ověřením toho, zda Vám Trafficmonsoon peníze vyplatí a raději se zabývat postupy, které jsou popsány v dalších odstavcích. O tom, že Trafficmonsoon peníze opravdu vyplácí, dávám pravidelně důkazy do >>>>> této části = kliknout a podívat se na důkazy výplat<<<<<
 
Existují celkem 3 základní postupy, které můžete v průběhu času i kombinovat.
 
1. První cesta předpokládá, že se vydáte tou nejpomalejší cestou, tedy že budete vydělávat jenom prohlížením cashlinků. Myslím, že si nikdo nechce vydělávat jenom kapesné a že tedy peníze vydělané touto cestou nebudete vybírat, a že si díky nim zakoupítete takzvaný AdPack, který Vám denně přidá k výdělku za prohlížení Cashlinků navíc 1,1 dolaru. Výdělek se Vám tak slušně zrychlí a Vy si budete moci pořídit další AdPack, to už denně budete vydělávat 2,2 dolaru + to co si vyděláte za prohlížení. Tato cesta je poněkud delší, ale trpělivým lidem, jako jste zcela jistě i Vy časem vydělá opravdu pěkné peníze.
 
 
2.) Druhá cesta je rychlejší a předpokládá, že do výdělku ve správné chvíli nainvestujete ze svého na nákup AdPacku ze svého. 
 
 
3.) Třetí cesta, nejrychlejší, je pro ty z Vás, kteří pochopí sílu Trafficmonsoonu a rozhodnou se pro raketovou expanzi výdělku, která Vám prakticky výdělky vystřelí během několika dnů.
 
 
Jak to dělám já?
 
Osobně každý den prohlížím chash linky a mám za ně zaplaceno.
 
Další peníze získávám za doporučování projektu dalším zájemcům, protože na můj provizní účet je každý den připsána naprosto stejná částka, jakou si vykliká mnou doporučený člověk = referral ( při garangtovaném denním výdělku 0,3 USD stačí mít 10 doporučených lidí ve své struktuře a k mému každodennímu výdělku je to 3USD denně, což za první měsíc 90 usd, což není špatné, jde o začátek,  pozor, pokud chcete tyto provize, musíte každý den splnit kvalifikaci - informace zde:  KLIK  :)) Tento postup není povinný, můžete vydělávat i bez doporučování, jako samotáři nebo také můžete zrychlit výdělek pomocí následujícího doporučení.
 
Pokud chcete poradit, jak nenásilně získat své doporučené lidí, rád Vám poradím. = napište na email infoinzerceTM@seznam.cz , pošleme Vám tyto návody zcela zdarma.
 
Další peníze získávám nákupem balíčku (adpack) za 50 USD (= cca 1250 Kč), kdy se v průběhu cca 50 dnů investice vrátí se ziskem 5 USD. Řekněte sami, která banka na světě Vám vklad zúročí 10% za necelé 2 měsíce???  
 
Udělal jsem to tak, že jsem si na první adpack vydělal pomocí referralů a klikání (= cca 2 měsíce) a když mi ten první adpack vydělal 25 dolarů, koupil jsem ze svého druhý adpack a tím se vše akcelerovalo, protože jsem 3 adpack mohl koupit velmi, velmi rychle, takže mi ty 3 vydělávají denně 3,3 dolarů a z klikání a od refů mám denně v průměru 3,5 až 4  dolaru navíc. A  to už je měsíčně cca 200 dolarů ( = cca 5000 Kč).
 
Nabídka: Při nákupu prvního adpacku z Vašich vlastních prostředků, zaregistruji Vám 10 nováčků tak, abyste je měl(a) ve své uživatelské struktuře, tzn, že odměny za jejich práci ve výši 100% se budou připisovat Vám. Podmínkou je, že jste mým přímým referralem, tzn, že jsem ve Vaší Trafficmonsoon kanceláři označen jako sponzor se jménem pepcamaj.
 
Samozřejmě si nyní vybírám postupně takové částky tak, aby mi vždy na účtu zbylo na nákup dalšího adpacku, protože ten mi další příjmy zase zvýší. 
 
Doporučený postup pro bázlivce, jako jsem byl já:
 
1.) Trpělivě si vydělat na nákup svého prvního AdPacku.
2.) Po nákupu prvního adpacku pokračovat s vyděláváním v TM pomocí zobrazování reklam  a získat od svého sponzora návod, jak získávat své referraly ( napíšete žádost na email infoinzerceTM@seznam.cz ) . Tím si velmi zrychlíte své příjmy (nezapomínat na >>>>Kvalifikaci provizí<<<<)
3.) Jak jenom to půjde, zakoupit další AdPack, ten Vám denní výdělky zvýší o dalších 1,1 dolaru a tímto způsobem postupně zvyšujete své celkové měsíční výdělky a  začnete si podle svého uvážení peníze posílat na svůj bankovní účet.
 
Projděte si všechny tři metody, tak jak jsou prezentovány nahoře.