Akcelerujte svůj výdělek

 
Nejrychlejší metoda výdělku v projektu TRAFFICMONSOON
 

Smyslem této operace je exponenciálně akcelerovat nárůst výdělků jedinou vlastní investicí.

Chceme zajistit stav, kdy už nebudeme muset znovu investovat ze svých vlastních peněz ani korunu, a přesto si vyděláme na trvalou recyklaci investic. Tím pro sebe zajistíme trvalý zdroj příjmů, které si budeme moci trvale posílat na PayPal a svůj bankovní účet.

Jak na to?

Fakta:

Platnost jednoho Adpacku je 50 dnů, za tuto dobu Vám vydělá + 5 dolarů.

Cílem našeho snažení je investovat své peníze ve vhodném okamžiku do koupě druhého adpacku tak, aby součet výnosů z těchto dvou adpacků umožnil nákup třetího adpacku ještě v době, kdy nám nepropadl adpack první. To znamená, že nám nějakou dobu vydělávají 3 adpacky a my můžeme nakoupit adpack 4.

Díky výnosům z každého adpacku a denním výdělkům za zobrazování reklam (denně cca 0,3 US) je možné se dostat k počtu 4 a více aktivních adpacků velmi rychle.

Předpoklad:

  1. Zobrazováním reklam si vydělejte  minimálně 25 až 30 dolarů, které nebudete vybírat.

  2. V okamžiku, kdy dosáhnete alespoň 25 dolarů si zakoupíte ze svého první adpack. To bude Vaše jediná investice, která se Vám velmi rychle vrátí.

  3. Prohlížením Cash linků = reklamních stránek, si denně v průměru vyděláte řekněme 0,3 dolaru.

Po nákupu tedy máte:

25 dolarů v uživatelském účtu.

Adpack vydělá denně 1,1 dolaru + Váš výdělek 0,3 = denně 1,4 dolaru, tzn. že cca za 18 dnů dosáhnete 50 dolarů, za které koupíte druhý adpack.

Máte vyděláno 25 dolarů + vyděláte 1,4 dolaru denně. Tedy: 25 + (1,4 x 18 dnů) = 50,2 dolaru.

Váš první Adpack ale bude aktivní ještě 32 dní. To znamená, že Vám nyní vydělávají 2 Adpacky ještě 32 dní.

Na další, třetí Adpack, vyděláte za 20 dnů. Váš první adpack bude aktivní ještě 12 dnů, to znamená, že po dobu 12 dnů Vám vydělávají Adpacky 3.

3 Adpacky = denně 3,3 dolaru + Vašich 0,3 = 3,6 dolarů denně po dobu 12 dnů = 43 dolarů. Toto budete mít v okamžiku, kdy skončí platnost prvního Adpacku. Na nákup dalšího vám bude chybět 7 dolarů a tÿ vyděláte za za 3 dny a koupíte si další adpack. A opět budete mít aktivní 3 adpacky, tedy výdělek 3,6 denně.

Tímto způsobem se doba nákupu mezi dalšími adpaky zkrátí natolik, že Vám denně bude vydělávat 4 a více aktivních adpaků. Doba pro výběry je ideální, když měsíčně vyděláte na nákup alespoň 3 adpacků. To znamená, abyste měli aktivní 3 a více adpaků, a tudíž mohli vybírat měsíčně 1/3 zisku a 2/3 dále investovat.

 

Tato metoda je velmi rychlá a sami uvidíte, jak je efektivní.

Částka 50 dolarů, kterou ze svých peněz vydáte, není pro většinu populace nijak závratná a měsíční rozpočet nikomu nerozvrátí.

Výhodou, která nárůstu výdělků velmi pomáhá, jsou referralové, tedy lidé zaregistrovaní pod Vámi pomocí Vašeho registračního linku. Každý referral Vám vydělá stejnou sumu peněz, jakou vydělá sám. Jestliže vydělá prohlížením průměrně jako Vy 0,3 dolaru za den,částka se Vám přičítá a Vy za den získáte 0,3 + 0,3 dolaru. Když budete mít takových referralů 10, každodenní výdělek bude 3 dolary + vašich 0,3 dolaru, to je celkem 3,3 dolaru za den..... ( napište na email infoinzerceTM@seznam.cz, pošleme Vám zadarmo návody, jak referraly získávat)

Nabídka: Při nákupu prvního adpacku z Vašich vlastních prostředků, zaregistruji každému 10 nováčků tak, abyste je měl(a) ve své uživatelské struktuře, tzn, že odměny za jejich práci ve výši 100% se bude připisovat Vám. Podmínkou je, že jste mý přímým referralem, tzn, že jsem ve Vaší Trafficmonsoon kanceláři označen jako sponzor se jménem pepcamaj.

 

Abyste mohl(a) nainvestovat 50 dolarů do nákupu AdPacku, potřebujete nejprve "nabít" svůj PayPal účet potřebnou částkou.

Videonávod přesun peněz z bankovního účtu na PayPal:

Jak nakoupit adpack pomocí PayPal: