Strategie exponencionálního růstu výdělku

 

Smyslem této operace je exponenciálně akcelerovat nárůst výdělků dvěma, případně třemi vlastními investicemi.

Chceme zajistit stav, kdy dvěma nebo třemi vlastními investicemi zajistíme takový nárůst výdělku, v řádu dvou až tří měsíců a to ve výši desetitisíců korun měsíčně na Váš bankovní účet.

 

Smysl operace je stejný jako v článku, který vysvětluje postup, kdy si nejprve vyděláte 25 dolarů pomocí CashLinků, s tím rozdílem, že zde nebudete čekat, až vyděláte prohlížením, ale nainvestujete na nákup prvního Adpacku hned na začátku po své registraci a druhý AdPack koupíte až vám první Adpack vydělá spolu s Vašim prohlížením 25 dolarů. Další Adpack můžete koupit v okamžiku, kdy budete mít stav uživatelském účtu 35 dolarů. Ale o tom, kolik a kdy chcete nainvestovat, je Vaše rozhodnutí.

 

Dále už nebudete muset znovu investovat ze svých vlastních peněz ani korunu,pokud už nebudete chtít. Trvalá recklyce investic Vás vynese velice rychle do stavu, kdy budete moci vybírat své zisky. Dbejte na to, abyste vybíral(a) pouze 1/3 zisku a 2/3 zisku reinvestoval(a) do nových AdPacků.

Fakta:

Platnost jednoho Adpacku je 50 dnů, za tuto dobu Vám vydělá + 5 dolarů.

Cílem našeho snažení je investovat své peníze ve vhodném okamžiku do koupě druhého adpacku tak, aby součet výnosů z těchto dvou adpacků umožnil nákup třetího adpacku ještě v době, kdy nám nepropadl adpack první. To znamená, že nám nějakou dobu vydělávají 3 adpacky a my můžeme nakoupit adpack 4 a 5 atd

Díky výnosům z každého adpacku a denním výdělkům za zobrazování reklam (denně cca 0,3 US) je možné se dostat k počtu 4 a více aktivních adpacků velmi rychle.

Předpoklad:

  1. Zakupte co nejdříve po svém zaregistrování první AdPack ze svého.

  2. V okamžiku, kdy dosáhnete alespoň 25 dolarů si zakoupíte ze svého druhý adpack. 

  3. Pokud chcete ještě zainvestovat, kupte v okamžiku stavu na účtu 35 dolarů, třetí AdPack

  4. Prohlížením Cash linků = reklamních stránek, si denně v průměru vyděláte řekněme 0,3 dolaru.

 

Tato metoda je velmi rychlá a sami uvidíte, jak je efektivní.

Částka 50 dolarů,za jeden AdPAck,  kterou ze svých peněz vydáte, není pro většinu populace nijak závratná a měsíční rozpočet nikomu nerozvrátí.

Výhodou, která nárůstu výdělků velmi pomáhá, jsou referralové, tedy lidé zaregistrovaní pod Vámi pomocí Vašeho registračního linku. Každý referral Vám vydělá stejnou sumu peněz, jakou vydělá sám. Jestliže vydělá prohlížením průměrně jako Vy 0,3 dolaru za den,částka se Vám přičítá a Vy za den získáte 0,3 + 0,3 dolaru. Když budete mít takových referralů 10, každodenní výdělek bude 3 dolary + vašich 0,3 dolaru, to je celkem 3,3 dolaru za den.....( napište na email infoinzerceTM@seznam.cz, pošleme Vám zadarmo návody, jak referraly získávat)

Abyste mohl(a) nainvestovat 50 dolarů do nákupu AdPacku, potřebujete nejprve "nabít" svůj PayPal účet potřebnou částkou.

Nabídka: Při nákupu prvního adpacku z Vašich vlastních prostředků, zaregistruji každému 10 nováčků tak, abyste je měl(a) ve své uživatelské struktuře, tzn, že odměny za jejich práci ve výši 100% se bude připisovat Vám. Podmínkou je, že jste mý přímým referralem, tzn, že jsem ve Vaší Trafficmonsoon kanceláři označen jako sponzor se jménem pepcamaj.

 

 

Jak nakoupit adpack pomocí PayPal: