Založení PayZu + videonávod dole

Účet u PayZa vám otevře neomezené možnosti při nakupování na internetu tak i k převodu vydělaných peněz z různých aktivit a posléze k převodu peněz z PayZy na bankovní účet. Tato internetová peněženka má celou řadu bezpečnostních prvků a za celou dobu, co jí používám ( cca 8 let) nedošlo ani jednou k jakémukoliv problému a ani jsem o žádném nikdy neslyšel. Jde o velice bezpečný způsob převodu peněz.

Pokud nemáte platební kartu, účet na PayZe si nezaložíte. Moje rada pro "náctileté", které třeba ještě platební kartu nemají: najděte si banku, která nechce poplatky a zařiďte si u nich účet (já mám druhý účet na mBank), na který Vám rodiče převedou nějakou částku, kterou můžete utratit, případně si tam budete sami vkládat. V případě, že na kartě nebudou peníze, nákup neproběhne. Takhle si rodiče budou jisté, že jim nevybrakujete kartu, budou mít finance pod kontrolou a navíc vy si konečně užijete nákupů ale i výdělků.

K registraci na PayZu budete potřebovat:

1. Platební kartu, která umožňuje placení přes internet. Zda vaše karta to umožňuje či ne, musíte zjistit u své banky. 

2. E-mail, na který Vám budou posílány potvrzení o nákupu a platbách. V tomto případě doporučuju založit si e-mail na nějaké adrese se zakončením .com, ale nemusí to být, hlavně si potom kontrolujte i "spam", protože dopisy od nich tam občas mohou spadnout. 

Založení a ověření internetové peněženky PayZa a jak s ní pracovat:

 

Pomocí tohoto odkazu (kliknete):  www.payza.com se dostanete na stránku registrace. 

 

Přihlásíte se do svého PayPal účtu - klik na www.PayZa.com

 

Přesun prostředků na Váš bankovní účet trvá v řádu několika dnů.

Ještě poslední věc. Navštivte prosím webovou stránku www.nasechaloupka.webnode.cz